Kawiarnia Awangarda w Łodzi

Awangarda to kawiarnia z duszą, która znajduje się w budynku Muzeum Sztuki w łódzkiej Manufakturze. Nowoczesna, zrewitalizowana i zmodernizowana przestrzeń pofabrycznego budynku zachęca do towarzyskich spotkań ze znajomymi, a także organizowania kameralnych i bardziej podniosłych uroczystości. Dawniej służył on jednemu z trzech łódzkich „królów bawełny” – Izraelowi Poznańskiemu – za przędzalnię. Obecnie gustownie urządzone, wysokie wnętrze, ciepłe kolory i odsłonięta cegła pozwalają przyjemnie spędzić czas w doborowym towarzystwie. Wszystko dopełnia aromatyczna kawa wypalana w rzemieślniczej palarni, sezonowe herbaty oraz starannie przygotowane desery.

Awangarda sprzyja organizacji ważnych wydarzeń okolicznościowych, takich jak rocznice ślubu, urodziny, imieniny, chrzciny, komunie oraz spotkania firmowe. Przestrzeń do wynajęcia obejmuje nie tylko kawiarnię, ale też dwupoziomowy hol oraz salę audiowizualną z kabiną symultaniczną. Dzięki temu w Awangardzie odbywają się ważne wydarzenia kulturalne, konferencje naukowe, sympozja oraz eventy firmowe. Niepowtarzalny klimat miejsca, piękny widok z okien na łódzką manufakturę oraz ogród, a także doskonała kuchnia dopełnią każdą uroczystość i uczynią ją wyjątkową.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy Cię do kontaktu!
Doświadczenie serwowane od lat
Poznaj nasze mocne strony
01
Klimat łódzkiej manufaktury
Kawiarnia znajduje się w budynku łódzkiej manufaktury, co sprawia, że miejsce ma jedyny w swoim rodzaju klimat.
02
Organizacja wydarzeń
Awangarda sprzyja organizacji wielu wydarzeń – od rodzinnych uroczystości, przez spotkania firmowe, aż po wydarzenia kulturalne.
03
Świeżo palona kawa
Świeżo palona kawa z różnych zakątków świata wraz z doskonałymi deserami zapewnia Gościom niepowtarzalną, kulinarną podróż.
04
Duża przestrzeń
Kawiarnia to ogromna przestrzeń, na którą składa się sala audiowizualna z kabiną symultaniczną oraz dwupoziomowy hol.

Posiadamy bogatą ofertę dla każdego
Szukasz cateringu, który zachwyci nawet najbardziej wybrednych gości?
Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą cateringową skrojoną na każdą okazję
Catering
dla firm
Catering
okolicznościowy
Zaufało nam wielu klientów
Awangarda
ul. Ogrodowa 19, 91-065 Łódź
+48 603 053 731
awangarda@kamza.eu
Katarzyna Nowak
Menager sali
+48 567 456 345