Nasza oferta
Oferta na imprezy firmowe

Catering konferencyjny

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najlepszym dopełnieniem każdej konferencji jest wspaniały lunch, wieczorna kolacja, a także pyszne przekąski, palona kawa i herbaty z każdego zakątka świata w trakcie przerw. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy catering konferencyjny z myślą o spotkaniach biznesowych w formie szkoleń, konferencji i wykładów. Menu skomponowane jest zgodnie z harmonogramem całego wydarzenia. Bez względu na to, czy impreza trwa jeden dzień czy kilka, zapewniamy różnorodność. Rozpoczynamy powitalnym poczęstunkiem i pyszną kawą, herbatą lub owocowym koktajlem. Następnie serwujemy lunch konferencyjny w formie bufetu szwedzkiego. Zwyczajowo konferencja kończy się spotkaniem integracyjnym lub uroczystą kolacją, w których organizacji pomaga nasz zespół.

Jesteśmy elastyczni i w pełni dopasowujemy się do wymagań Klienta. Szczegółową ofertę cateringu konferencyjnego ustalamy pod konkretne zamówienie Klienta. Ogromną uwagę przykładamy do świeżości produktów, a także rozmaitości posiłków. Dbamy nie tylko o smaczny lunch, ale również zdrowe przekąski i świeże koktajle owocowe, które zapewnią energię na cały czas trwania konferencji. Przygotowujemy dania wegańskie, wegetariańskie, dania kuchni zagranicznej, a także potrawy osobom na specjalistycznych dietach (np. bezglutenowa, bez laktozy). Catering konferencyjny zawiera: przekąski zimne i ciepłe, dania mięsne, rybne, jarskie, dania finger food, kanapki, słodkie desery, owoce, napoje ciepłe i zimne. Zapewniamy dyskretną obsługę kelnerską. Dania mogą być podane w formie szwedzkiego stołu lub serwowane przy stołach.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy Cię do kontaktu!
Zobacz przykładowe dania

Zobacz nasze przykładowe dania na imprezy firmowe

Tatar z łososia z awokado, kaparami i szalotką
Roladka z łososia z kawiorem na pumperniklu
Tarta z cukinią i suszonymi pomidorami
Tortilla z kurczakiem i warzywami
Mus mango z kremem truskawkowym
Menu na imprezy 2021
Będzie nam miło przygotować dla Ciebie ofertę
Doświadczenie serwowane od lat
Poznaj nasze mocne strony
01
Zróżnicowane menu konferencyjne
Przygotujemy doskonałe posiłki dla wegan, wegetarian, a także osobom na specjalistycznych dietach (bez laktozy, bezglutenowej itp.).
02
Personalizacja oferty
Catering konferencyjny dopasowujemy do potrzeb Klienta, jego budżetu, dostępnej przestrzeni i preferencji żywieniowych.
03
Pomoc w przygotowaniu konferencji
Catering i profesjonalna obsługa to nie wszystko – pomożemy w organizacji konferencji w jednej z naszych kawiarni lub w innym wybranym miejscu.
04
Dyskretna obsługa
Sprawna i dyskretna obsługa jest dla nas priorytetem. Mimo ciągłej pracy kelnerów uczestnicy konferencji nie będą czuli się skrępowani.

Posiadamy bogate doświadczenie
Poznaj naszą szczegółową ofertę skierowaną do firm
Zaufało nam wielu klientów
Zapraszamy do naszych wyjątkowych lokali
Alegoria
ul. Przędzalniana 72, 90-338 Łódź
300 osób
Awangarda
ul. Ogrodowa 19, 91-065 Łódź
400 osób