Nasza oferta
Oferta na imprezy firmowe
catering firmowy z dekoracją stołów

Catering konferencyjny

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najlepszym dopełnieniem każdej konferencji jest wspaniały lunch, wieczorna kolacja, a także pyszne przekąski, palona kawa i herbaty z każdego zakątka świata w trakcie przerw. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy catering konferencyjny z myślą o spotkaniach biznesowych w formie szkoleń, konferencji i wykładów. Menu skomponowane jest zgodnie z harmonogramem całego wydarzenia. Bez względu na to, czy impreza trwa jeden dzień czy kilka, zapewniamy różnorodność. Rozpoczynamy powitalnym poczęstunkiem i pyszną kawą, herbatą lub owocowym koktajlem. Następnie serwujemy lunch konferencyjny w formie bufetu szwedzkiego. Zwyczajowo konferencja kończy się spotkaniem integracyjnym lub uroczystą kolacją, w których organizacji pomaga nasz zespół.

Jesteśmy elastyczni i w pełni dopasowujemy się do wymagań Klienta. Szczegółową ofertę cateringu konferencyjnego ustalamy pod konkretne zamówienie Klienta. Ogromną uwagę przykładamy do świeżości produktów, a także rozmaitości posiłków. Dbamy nie tylko o smaczny lunch, ale również zdrowe przekąski i świeże koktajle owocowe, które zapewnią energię na cały czas trwania konferencji. Przygotowujemy dania wegańskie, wegetariańskie, dania kuchni zagranicznej, a także potrawy osobom na specjalistycznych dietach (np. bezglutenowa, bez laktozy). Catering konferencyjny zawiera: przekąski zimne i ciepłe, dania mięsne, rybne, jarskie, dania finger food, kanapki, słodkie desery, owoce, napoje ciepłe i zimne. Zapewniamy dyskretną obsługę kelnerską. Dania mogą być podane w formie szwedzkiego stołu lub serwowane przy stołach.

catering w loftach
Jesteś zainteresowany? Zapraszamy Cię do kontaktu!
Zobacz przykładowe dania

Zobacz nasze przykładowe dania na imprezy firmowe

wyjątkowe przystawki
Tatar z łososia z awokado, kaparami i szalotką
przystawki z łososiem
Roladka z łososia z kawiorem na pumperniklu
przystawka z cukinią
Tarta z cukinią i suszonymi pomidorami
tortilla na przystawkę
Tortilla z kurczakiem i warzywami
pyszny deser truskawkowy
Mus mango z kremem truskawkowym
Menu na imprezy 2021
Będzie nam miło przygotować dla Ciebie ofertę
stoły cateringowe 20
Doświadczenie serwowane od lat
Poznaj nasze mocne strony
01
Zróżnicowane menu konferencyjne
Przygotujemy doskonałe posiłki dla wegan, wegetarian, a także osobom na specjalistycznych dietach (bez laktozy, bezglutenowej itp.).
02
Personalizacja oferty
Catering konferencyjny dopasowujemy do potrzeb Klienta, jego budżetu, dostępnej przestrzeni i preferencji żywieniowych.
03
Pomoc w przygotowaniu konferencji
Catering i profesjonalna obsługa to nie wszystko – pomożemy w organizacji konferencji w jednej z naszych kawiarni lub w innym wybranym miejscu.
04
Dyskretna obsługa
Sprawna i dyskretna obsługa jest dla nas priorytetem. Mimo ciągłej pracy kelnerów uczestnicy konferencji nie będą czuli się skrępowani.

Posiadamy bogate doświadczenie
Poznaj naszą szczegółową ofertę skierowaną do firm
Zaufało nam wielu klientów
Zapraszamy do naszego wyjątkowego lokalu
Alegoria
ul. Przędzalniana 72, 90-338 Łódź
300 osób

Catering konferencyjny FAQ

Jak wygląda dobór menu cateringu konferencyjnego?

Każdy event jest inny, dlatego dopasowujemy elastycznie catering konferencyjny do oczekiwań klienta. Zamiast sztywnych, wystandaryzowanych ofert, każdy klient otrzymuje ofertę szytą na miarę. Zbieramy od Państwa niezbędne dane, o charakterze imprezy oraz Państwa preferencjach i na tej podstawie powstaje oferta. Uzupełniamy ją o własne spostrzeżenia i pomysły bazujące na wieloletnim doświadczeniu.

Czy menu konferencyjne uwzględnia ilość przerw podczas konferencji?

Oczywiście, ten element również jest uzależniony od Państwa preferencji. Catering na konferencję może obejmować na przykład tzw. przerwę kawową ciągłą, gdy catering jest stale dostępne dla gości. Innym wariantem jest jedna lub kilka przerw o określonych godzinach. Często przy krótszych eventach klienci wybierają przerwę kawową na powitanie, gdy goście zbierają się przed wydarzeniem.

Czy bufet będzie dostępny przed i po zakończeniu konferencji?

W pełni dostosowujemy się do Państwa potrzeb i specyfiki wydarzenia. Zwykle jest tak, że catering konferencyjny dostępny jest 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia, na powitanie gości. Dostępność bufetu po wydarzeniu zależy zwykle od dalszych planów organizatorów wydarzenia.

Czy koordynujecie Państwo logistykę z wynajmującym salę konferencyjną?

Tak, jest to standardem. Nasz klient przekazuje nam kontakt do firmy odpowiadającej za dany lokal i bez udziału klienta dogrywamy sprawnie elementy organizacyjne. Kiedy możemy przyjechać, gdzie możemy się rozstawić, w jaki sposób zorganizowane jest zaplecze cateringowe w danym obiekcie.

Czy catering konferencyjny może obejmować przygotowanie prowiantu „na drogę” dla uczestników?

Oczywiście, choć w obecnych realiach jest to rzadka praktyka. Taki suchy prowiant jest oczywiście przygotowany tak, by pozwalał na wygodną konsumpcję w podróży. Zwykle obejmuje on np. kanapki i sałatki, owoce.

Czy Państwa usługa może zawierać również przygotowanie dodatkowych atrakcji dla gości?

Tak, jest to możliwe. Nierzadko spotykamy się z sytuacjami, gdy klienci chcą bazować na naszym doświadczeniu. Jako uczestnicy i organizatorzy wielu wydarzeń wiemy często, co ludziom się podoba i sprawdzi się na danej imprezie. Służymy radą, a także możemy koordynować takie elementy.