Kawiarnia Alegoria w Łodzi

Alegoria to wyjątkowa kawiarnia znajdująca się w Ogrodzie Zimowym Pałacu Herbsta. Została urządzona w nowoczesnym stylu, przełamując tym samym neorenesansowy styl łódzkiej willi. Rezydencja znajduje się w historycznej dzielnicy Księży Młyn i otoczona jest malowniczym ogrodem wzorowanym francuskimi parkami. Sama kawiarnia to gustowne wnętrze pełne kwiatów, jasnych kolorów i przestrzeni. Wszystko to sprawia, że przebywanie w tym miejscu daje poczucie spokoju i odpoczynku. Pałac Herbsta to nie tylko historyczna willa, ale też muzeum, w którym znajdują się zbiory malarstwa, rzeźby i rzemiosła artystycznego. Spotkania w takim miejscu są wyjątkowe i niepowtarzalne. Doskonale spędzonemu czasu przyświeca świeża kawa wypalana w rzemieślniczej palarni, pyszne desery, a także sezonowe herbaty.

stoły cateringowe 24
stoły cateringowe 30

Alegoria umożliwia również organizację ważnych wydarzeń okolicznościowych, którym stylistyka budynku i piękny ogród w stylu francuskim dodadzą podniosłego charakteru. Zapraszamy do organizacji rocznic ślubu, urodzin, imienin, komunii oraz chrzcin. Ogród dostosowany jest również do wyprawienia ceremonii ślubnej. Ekskluzywne wnętrza Pałacu Herbsta stanowią elegancką oprawę każdej uroczystości. Oferujemy również możliwość wynajęcia sali balowej, ogrodu zimowego, a także przypałacowego ogrodu wraz z altaną. Tak duża przestrzeń umożliwia organizację ważnych wydarzeń kulturalnych, konferencji, sympozjów, wykładów, a także koncertów.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy Cię do kontaktu!
Doświadczenie serwowane od lat
Poznaj nasze mocne strony
01
Eleganckie wnętrza
Eleganckie wnętrza Pałacu Herbsta i gustownie urządzony ogród zimowy z kawiarnią Alegorią na długo zapadną w pamięci Gości.
02
Ogród francuski z altaną
Kawiarnia zachęca do spacerów po ogrodzie urządzonym w stylu francuskim wraz z altaną, które umożliwiają organizację spotkań.
03
Organizacja uroczystości
Goście w celu organizacji uroczystości mogą wynająć nie tylko kawiarnię Alegorię, ale również salę bankietową oraz przypałacowy ogród.
04
Świeżo palona kawa rzemieślnicza
Aromatyczna, świeżo palona kawa rzemieślnicza, której nie można doświadczyć w żadnym innym miejscu.
Posiadamy bogatą ofertę dla każdego
Szukasz cateringu, który zachwyci nawet najbardziej wybrednych gości?
Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą cateringową skrojoną na każdą okazję
stoły cateringowe 29
Catering
dla firm
stoły cateringowe 21
Catering
okolicznościowy
Zaufało nam wielu klientów
Alegoria
ul. Przędzalniana 72, 90-338 Łódź
+48 603 053 731
catering@kamza.eu