Nasza oferta
Oferta na imprezy firmowe
catering firmowy z dekoracją stołów

Live Cooking

Live cooking to coraz popularniejsza forma zapewnienia posiłku Gościom. Zwrot ten oznacza dosłownie – gotowanie na żywo. Podczas organizowanego przez Państwa przyjęcia, spotkania czy imprezy branżowej, szef naszej kuchni przygotuje potrawy na oczach wszystkich Gości, opowie ich historię i poda do stołu. Pozwoli to zgłębić tajniki kuchni z różnych zakątków świata, a uczestnicy poczują się, jakby brali udział w najlepszym telewizyjnym show kulinarnym. Live cooking jest znakomitą okazją do zacieśnienia więzów na spotkaniach firmowych, przełamania lodów na imprezach branżowych oraz doskonałą rozrywką zmieniającą standardową formę imprez i przyjęć. Pokazy kucharzy, a także gotowanie na żywo wzbudzi ogromne zainteresowanie Gości i spotęguje efekt wow każdego wydarzenia.

Live Cooking catering w akcji

Live Cooking Catering

Kucharz podczas live cooking zaczaruje Państwa Gości i opowie wiele ciekawych historii o przygotowywanych posiłkach. Bez wątpienia ten typ podawania dań jest niezapomnianą atrakcją i doskonałym uzupełnieniem menu. Ponadto daje szansę zainteresowanym Gościom do odbycia rozmowy z kucharzami i poznania największych tajników dań. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mają kontrolę nad świeżością składników i widzą, z czego dokładnie wykonane są posiłki. Menu na Państwa uroczystość zostaje wcześniej ustalone z kucharzem wraz z uwzględnieniem wszelkich wymagań żywieniowych i charakter wegetariański i wegański.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy Cię do kontaktu!
Zobacz przykładowe dania
Zobacz nasze przykładowe dania na imprezy firmowe
wyjątkowe przystawki
Tatar z łososia z awokado, kaparami i szalotką
przystawki z łososiem
Roladka z łososia z kawiorem na pumperniklu
przystawka z cukinią
Tarta z cukinią i suszonymi pomidorami
tortilla na przystawkę
Tortilla z kurczakiem i warzywami
pyszny deser truskawkowy
Mus mango z kremem truskawkowym
Menu na imprezy 2021
Będzie nam miło przygotować dla Ciebie ofertę
stoły cateringowe 20
Doświadczenie serwowane od lat
Poznaj nasze mocne strony
01
Wspólne spędzanie czasu
Pokaz live cooking to doskonała okazja na integrację uczestników wydarzenia, przełamanie pierwszych lodów i wspólne spędzenie czasu.
02
Niezapomniane przeżycie
O imprezie z pokazem live cooking głośno jest przez kolejne miesiące. Państwa Goście będą wspominać imprezę z zachwytem.
03
Zdrowe i jakościowe produkty
Najwyższa jakość i świeżość wszystkich produktów, o czym na własne oczy mogą przekonać się przybyli Goście.
04
Gotowanie na żywo
Możliwość przyjrzenia się z bliska pracy kucharza i szansa na indywidualną rozmowę oraz poznanie tajników dań z wielu zakątków świata.

Posiadamy bogate doświadczenie
Poznaj naszą szczegółową ofertę skierowaną do firm
Zaufało nam wielu klientów
Zapraszamy do naszego wyjątkowego lokalu
Alegoria
ul. Przędzalniana 72, 90-338 Łódź
300 osób