Doświadczenie serwowane od lat
Pracujemy z pasją. Poznaj nas lepiej
Usługi cateringowe z Łodzi – poznaj zespół KamZa

KamZa oferuje usługi cateringowe z Łodzi. Nasz zespół tworzony jest z pasji przez profesjonalistów, którzy przez wiele lat doświadczenia w gastronomii z ogromnym zaangażowaniem zgłębiali tajniki kuchni z każdego zakątka świata, profesjonalnej obsługi kelnerskiej i różnych technik serwowania dań. Podstawą naszej działalności jest wyśmienita kuchnia i wyjątkowe menu skomponowane przez doskonałych kucharzy w porozumieniu z Gośćmi. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby Gości, a zakres cateringu dopasowujemy do charakteru uroczystości.

Usługi KamZa są klasy premium – dbamy o każdy szczegół, podajemy nawet najbardziej wyszukane dania kuchni polskiej i zagranicznej. Doskonałe menu to jednak nie wszystko. Zapewnimy dekorację stołów, aranżację sali, oprawę muzyczną oraz dodatkowe atrakcje. Oferujemy pokazy kulinarne, barmańskie, a także live cooking. Zajmujemy się również kompleksową obsługą przyjęcia. Oprócz indywidualnego menu skrojonego na miarę Gości pomożemy w wyborze podwykonawców i zapewnimy profesjonalny serwis kelnerski. Zapewniamy usługi cateringowe dla dużych eventów firmowych, a także przyjęć okazjonalnych i rodzinnych.

Od lat wprowadzamy ideę zero waste do naszego życia, co przekłada się również na prowadzony biznes. KamZa jest firmą zrównoważoną i odpowiedzialną środowiskowo. Działamy na terenie Łodzi i nie tylko. Możemy przygotować niezapomniane przyjęcie w dowolnej lokalizacji.

Kamil Zapędowski
Właściciel
stoły cateringowe 32
Doświadczenie serwowane od lat
Poznaj nasze mocne strony
01
Biznes w stylu zero waste
Działamy w duchu zero waste – dążymy do tego, aby działalność KamZy zostawiała jak najmniejszy ślad węglowy na naszej planecie.
02
Własny sprzęt cateringowy
KamZa to nie tylko pyszne dania, przystawki i desery – to również najwyższej jakości sprzęt cateringowy sprawdzający się podczas każdego wydarzenia.
03
Kompleksowa realizacja usług
Wyśmienite dania, indywidualne menu i doskonała obsługa kelnerska to nie wszystko. Pomożemy w wyborze podwykonawców i aranżacji sali.
stoły cateringowe 33
04
Zespół ludzi z pasją
Gotowanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Z pełnym zaangażowaniem przygotowujemy wszystkie dania i obsługujemy Gości.
Skontaktuj się z nami
Jeśli potrzebujesz cateringu skontaktuj się z nami już teraz!